|
Po wczorajszym meczu.. nie ma ani jednego powodu, aby przyczepić się do któregokolwiek z piłkarzy. Oni zagrali najlepiej jak potrafili, dali z siebie wszystko, po prostu mają niższe umiejętności piłkarskie. Inną sprawą jest to, że piłkarze Ci zarabiają aż takie pieniądze, to jest dla nich za dużo, bo w ważnych momentach znowu nie dali rady. Pozostaje walka w Lidze Europejskiej, może tam zagramy chociaż trochę dobrej piłki.
|