Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6810
Stary 24.08.2011, 15:38
Po wczorajszym meczu.. nie ma ani jednego powodu, aby przyczepić się do któregokolwiek z piłkarzy. Oni zagrali najlepiej jak potrafili, dali z siebie wszystko, po prostu mają niższe umiejętności piłkarskie. Inną sprawą jest to, że piłkarze Ci zarabiają aż takie pieniądze, to jest dla nich za dużo, bo w ważnych momentach znowu nie dali rady. Pozostaje walka w Lidze Europejskiej, może tam zagramy chociaż trochę dobrej piłki.
Groundhopper
Odpowiedz cytując