Wyświetl pojedynczy post
drag
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4371
Stary 24.08.2011, 15:35
Sorry ale Małecki powinien zejść po 1 połowie , nie wiem po co Maskant tyle czasu go trzymał, chyba dla śmiechu , Iliev jest bez porownania lepszym zawodnikiem który potrafi ladnie zagrac i ptrzytrzymac pilke , tego właśnie brakowało , a tak same straty i nasi musieli biegać cały mecz za piłka co odbiło sie w końcówce.
Odpowiedz cytując