Paweł napisał(a):

|
Jovanović, Chavez, Małecki, Wilk, Meliskon, Genkov to pokaźny szkielet.
|
Ja bym wywalił Małeckiego z tego szkieletu, bo nie wiadomo czy podpisze nowy kontrakt. A i mam ostatnio duże wątpliwości, czy zawodnik mający spore problemy z przyjęciem, zgaszeniem, wymianą piłki, grą z klepki, celnością podań (30% celnych w meczu w Krakowie z Apoelem) i biegający ze wzrokiem na piłce jest właściwą osobą, żeby na nim budować drużynę.
PM ma kilka bardzo ważnych cech - jest waleczny, daje z siebie wszystko, nie boi się brać odpowiedzialności. Ale w pewnym momencie to nie wystarczy.
Natomiast liczę na to, że Nunez i Biton się sprawdzą, i zostaną na dłużej.