BigLeb napisał(a):

|
Moim zdaniem to był Wilk w ostatniej chwili wszedł wślizgiem i zablokował gościa który był oko w oko z Pareiką
|
Tak to był Wilk, ale pod koniec pierwszej połowy była dość podobna sytuacja i też w ostatniej chwili przyblokowaliśmy wślizgiem i to był Diaz.