Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4365
Stary 24.08.2011, 15:02
fialo napisał(a):Wyświetl post
Szkoda cokolwiek tutaj pisać, bo widzę samych ekspertów, wiedzących wszystko lepiej. Ci sami userzy jeszcze wczoraj o tej porze bili w zupełnie inne tony. Cóż. Taka jest nasza mentalność - najpierw zrobić z kogoś bohatera, a później wbijać nóż w plery raz za razem. Tak było z Małyszem, Kubicą etc.
OK, to napisz wprost, że Maaskant miał odpowiedni materiał ludzki do awansu do LM. Bunoza to gracz który może zatrzymać APOEL, Garguła z ławki mógłby nimi zakręcić, Kirm świetnie odciążył naszych w chwili kryzysu.

Widzisz to? Bo ja nie. Garguła i Jirsak są za słabi na Koronę, Bunoza w sam raz.

APOEL miał świetnych piłkarzy i tylko dzięki taktyce Maaskanta po pierwszym meczu mieliśmy nadzieję na awans.

Będziemy grać w LE, bo składem bardziej tam pasujemy. Mogliśmy awansować do LM na maksymalnym farcie - i tylko tak. I jeżeli ktoś sobie roi, że będziemy z Bunozą i Gułą LM zdobywać, to powinien sprawdzić sobie temperaturę.

I komu ja niby wbijam nóż w plecy? Trenerowi, którego bronię? Czy może piłkarzom, o których wiadomo że są po prostu za słabi na pewien poziom? Napisz wprost.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.08.2011 o godz. 15:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując