Nie ma co rozpaczać Wisła dalej jest w grze i to jest najważniejsze.Wisła zaszła dalej niż Legia która zapewne przegra ze Spartakiem. Śląsk może tylko zazdrościć że Wisła weszła do fazy grupowej o którą Śląsk musi teraz stoczyć batalię i odrobić straty i tak sie na pewno stanie.Jak na pierwszy rok Holendra jest dobrze zespół wykonał plan minimum.APOEL gra stałym składem od dwóch lat Wisła jest w przebudowie i ta przebudowa zaprocentuje jeśli nie teraz to za rok.A teraz Wisła ma okazję żeby zawojować w LE dalej niż Lech i udowodnić krytykom że wczorajsza porażka to tylko wypadek przy pracy,a kibicom zrehabilitować się i udowodnić że Wisła jest gotowa by walczyć o najwyższe cele.Na pocieszenie Glasgow Rangers odpadło już w przedbiegach w III rundzie LM.
arek_18 w Polsacie otwartym czy TV4

( które ostatnio pokazywało mecze Lecha)