Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6787
Stary 24.08.2011, 14:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
sam Ailton 700tys euro
No to widać jaka u nas jest amatorka, że ktoś daje za Jirsaka 750 tys euro albo ściągamy defensywnego napastnika Genkova.

Widzę, ze teraz modne stało się opowiadanie o budowie drużyny. Tylko dla mnie to jest takie bzdurne tłumaczenie naszego zacofania. Jakie budowanie ? Za chwile sprzedadzą Meliksona. Jaliens, Lamey, Pareiko się zestarzeją i wszystko na nowo. Na tą chwilę nie ma żadnego szkieletu druzyny, zawodnika perpsktywicznego, który mógłby grać u nas przez długie lata. Mamy zawodników przepłaconych, starych lub tych dla których Wisła jest chwilowym przystankiem.
Odpowiedz cytując