Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6769
Stary 24.08.2011, 14:19
Legia i Widzew były w tej lepszej sytuacji,że grali u nich najlepsi Polscy piłkarze, Legia odniosła sukces, pózniej taki Widzew mógł od nich wykupić Szczęsnego Michalskiego i jeszcze kogoś(o ile dobrze pamiętam) to tak jakby Wisla miała szanse kupić z Poznania Stilicia i Arbolede i walczyć o LM a teraz nie jest to możliwe ze względu na kwoty transferowe.Po ostatnim awansie Widzewa była reforma Widzew za rok dostał Parme a wcześniej sprzedali Dembińskiego i Majaka Parma wicemistrz Włoch z kilkoma gwiazdami.Łks rok pózniej trafił na MU pózniej Widzew zagrał zamiast Wisły i dostał Fiorentine z Batistutą.Kiedy Wisła miała najlepszych Polaków dostawaliśmy Barcelone Real więc szanse były iluzoryczne.Gdyby od 2000 do 2003 byla ta reforma to jestem przekonany,że LM byłaby w Krakowie.

Rywale Widzewa i Legii to poziom rozstawionych z tego roku tylko,że wtedy różnice finansowe nie były tak duże jak teraz( budżety)i kluby opierały się na krajowych zawodnikach.

Zobaczcie składy:


Broendby: Krogh - Skarbalius, P.Nielsen, Eggen, Colding, Ravn, A.Nielsen, Vilfort (75' Daugaard), Bjur, Moeller (86' Hansen), Bagger (69' Sand).

Widzew: Szczęsny - Michalczuk, Łapiński, Wojtala, Siadaczka (71' Szarpak), Michalski, Wyciszkiewicz (46' Dembiński), Szymkowiak (62' Bajor), Czerwiec, Majak, Citko.


Nie zatrudniało się najemników grali zawodnicy z danego kraju i była szansa na rywalizacje równą a w sytuacji WISŁA-APOEL stać było APOEL na lepszych obcokrajowców np ten Ailton wyceniany na 3 miliony euro niedawno kupiony za 700 tys przez Apoel,i reszta ograna w europie Portugalczycy Brazylijczycy taki np Manduca.
Ostatnio edytowane przez Jeden : 24.08.2011 o godz. 14:30.
Gdy piłka trafiła w słupek po wolnym dla Wisły,myślałem,że umrę-mówił trener Interu Argentyńczyk Hector Cuper.Mistrz Polski wygrał w Krakowie 1:0,ale odpadł z Pucharu UEFA po porażce w pierwszym meczu 0:2.
Odpowiedz cytując