Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
6766
24.08.2011, 14:11
zizou
napisał(a):
No faktycznie... my nie graliśmy o wejście z powszechnie znanym i szanowanym za swoje sukcesy w Europie mistrzem Cypru, tylko zaledwie z mistrzem Szwecji IFK Goeteborg; bardzo słaba drużyna, rok wcześniej "cudem" wygrała swoją grupę LM, zapewne tylko dlatego, że miała w grupie takich słabiaków jak
Barcelona, Man Utd i Galatasaray.
. Swoją słabośc potwierdziła w 1/4, odpadając po dwóch remisach z Bayernem Monachium (ktoś w ogóle zna taki klub?)
Nie dziwne zatem, że tak słaba drużyna 2 razy przegrała z Legią; 1:0 na Ł3 i 1:2 na Ullevi (zajebisty wyjazd
), prowadząc w tym drugim meczu 1:0
Naprawdę nie rozumiem po wała żeś tu dzisiaj przylazł i w tak przesranym od rana dniu wqrwiasz swoimi wywodami. Czy to jest temat o warszawskiej drużynie i jej drodze do LM? Weź się człowieku odspawaj chociaż dzisiaj.
BigLeb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BigLeb
Znajdź inne posty napisane przez BigLeb