Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6766
Stary 24.08.2011, 14:11
zizou napisał(a):Wyświetl post
No faktycznie... my nie graliśmy o wejście z powszechnie znanym i szanowanym za swoje sukcesy w Europie mistrzem Cypru, tylko zaledwie z mistrzem Szwecji IFK Goeteborg; bardzo słaba drużyna, rok wcześniej "cudem" wygrała swoją grupę LM, zapewne tylko dlatego, że miała w grupie takich słabiaków jak Barcelona, Man Utd i Galatasaray.. Swoją słabośc potwierdziła w 1/4, odpadając po dwóch remisach z Bayernem Monachium (ktoś w ogóle zna taki klub?)

Nie dziwne zatem, że tak słaba drużyna 2 razy przegrała z Legią; 1:0 na Ł3 i 1:2 na Ullevi (zajebisty wyjazd), prowadząc w tym drugim meczu 1:0
Naprawdę nie rozumiem po wała żeś tu dzisiaj przylazł i w tak przesranym od rana dniu wqrwiasz swoimi wywodami. Czy to jest temat o warszawskiej drużynie i jej drodze do LM? Weź się człowieku odspawaj chociaż dzisiaj.
Odpowiedz cytując