adikos1906 napisał(a):

|
I dobrze. Ci co mają być to będą.
|
Ludzie kasa jest potrzebna, 12k na meczach ligowych to za mało, żeby myśleć o budowaniu wielkiego jak na Nasze warunki klubu przecież. Znowu nie róbcie się tacy wielcy fanatycy, że kliku pikników więcej nie jest godnych przebywania na tym samym stadionie co Wy.