Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6421
Stary 24.08.2011, 13:53
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
I dobrze. Ci co mają być to będą.
Ludzie kasa jest potrzebna, 12k na meczach ligowych to za mało, żeby myśleć o budowaniu wielkiego jak na Nasze warunki klubu przecież. Znowu nie róbcie się tacy wielcy fanatycy, że kliku pikników więcej nie jest godnych przebywania na tym samym stadionie co Wy.
Odpowiedz cytując