|
"Cwaniaczku, to była inna Liga Mistrzów. Z kim graliście o awans? Ile klubów mogło reprezentować najsilniejsze kraje? Nie pieprz takich głupot, bo nie ma co tego porównywać. I to jest argument! Po prostu mówisz o całkiem innej rzeczy, która miała tylko wspólną nazwę z obecną LM."
Wtrącę się, bo choć można kibicować i faworyzować swoją drużynę, to nie dobrze być ślepym. Legia o awans grała z mistrzem Szwecji - IFK Goetborg, a w grupie miała mistrza Anglii (Blackburn Rovers), Rosji (Spartak Moskwa) i Norwegii (Rosenberg Trondheim). Widzew o LM grał mecze z mistrzem Danii - Broendby Kopenhaga, w grupie miał mistrzów Hiszpanii (Atletico Madryt), Niemiec (BVB i ówczesny triumfator rozgrywek) i Rumunii (Steaua Bukareszt), więc chyba wszystkie wymienione drużyny były mocniejsze od mistrza Cypru, niezależnie jak bardzo ich liga poszła do przodu.
|