sportnh napisał(a):

|
A to ze oni wszystkie akcje grali jego strona, to juz nie jego wina
|
Nie zgadzam się. Diaz był wczoraj tragiczny. I tak jak dobrze zagrał z Litexem u siebie tak wczoraj zagrał po prostu źle. Wolny, mało zwrotny, nie radzący sobie w pojedynkach 1 na 1 a argument że wszystko szło jego stroną jest śmieszny.
Szli jego stroną bo wiedzieli że jest słaby i tyle. Czy jakby był dobry to APOEL pchałby 80% swoich akcji prawym skrzydłem?