raindog napisał(a):

|
Cwaniaczku, to była inna Liga Mistrzów. Z kim graliście o awans? Ile klubów mogło reprezentować najsilniejsze kraje? Nie pieprz takich głupot, bo nie ma co tego porównywać. I to jest argument! Po prostu mówisz o całkiem innej rzeczy, która miała tylko wspólną nazwę z obecną LM.
|
O ile faktycznie sama Liga Misrzów zmieniła się znacznie przez te 15 lat, to aktualnie ostania faza eliminacyjna jest bardzo podobna, jak wtedy