Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6755
Stary 24.08.2011, 13:46
raindog napisał(a):Wyświetl post
Cwaniaczku, to była inna Liga Mistrzów. Z kim graliście o awans? Ile klubów mogło reprezentować najsilniejsze kraje? Nie pieprz takich głupot, bo nie ma co tego porównywać. I to jest argument! Po prostu mówisz o całkiem innej rzeczy, która miała tylko wspólną nazwę z obecną LM.
O ile faktycznie sama Liga Misrzów zmieniła się znacznie przez te 15 lat, to aktualnie ostania faza eliminacyjna jest bardzo podobna, jak wtedy

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując