stalsanok1946 napisał(a):

|
Jeszcze w tamtym sezonie widziałeś w Kirmie króla asyst, a Bunoze po kilku latach Rio Ferdinanda.
|
Wiele można powiedzieć, ale na pewno nie to, że wolfy widział w Bunozie jakąkolwiek nadzieję na przyszłość
Szkoda cokolwiek tutaj pisać, bo widzę samych ekspertów, wiedzących wszystko lepiej. Ci sami userzy jeszcze wczoraj o tej porze bili w zupełnie inne tony. Cóż. Taka jest nasza mentalność - najpierw zrobić z kogoś bohatera, a później wbijać nóż w plery raz za razem. Tak było z Małyszem, Kubicą etc.
Wy wszystko wiecie lepiej, kibole sprzed ekranu.
Pozdrawiam normalnych, do zobaczenia na wyjazdowym szlaku w LE
