|
Nie wierze.. Diaz akurat dla mnie byl jednym z lepszych zawodnikow wczoraj naprawde.. smiem twierdzic ze gdyby nie on to wbiliby nam 5 najmniej.. Czy naprawde nikt nie zauwazyl ile on sie narobil w 1wszej polowie? A to ze oni wszystkie akcje grali jego strona, to juz nie jego wina
|