Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6739
Stary 24.08.2011, 12:58
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Mecz w Łoweczu zaciemnił obraz i tyle. Wówczas przypadkowe i niezasłużone zwycięstwo, co wielu ,,znawców" z tego forum nie mogło w to uwierzyć. W dalszym ciągu jest brak koncepcji, brak jakości, brak kombinacyjnej gry. Wielkie gwiazdy zawiodły. Pareiko - pierwsza bramka, Jaliens - druga, Chavez - trzecia. Dalej kupować darmowych piłkarzy, niechcianych w innych klubach.
Szkoda ze nie napiszesz nic o WIELKIEJ GWIEZDZIE Maleckim, ktory gdyby tylko PODAL do Genkova na poczatku meczu to juz wtedy w 10 minucie bylibysmy w LM.
Odpowiedz cytując