|
Ja też zgadzam się z antystemesem i Pablo, że liga teraz jest najważniejsza.
W dodatku teraz mamy 2 trudne mecze z Lechią i Lechem, musimy jakimś cudem 4 punkty w tych dwóch meczach uzbierać.
Mam nadzieję, że chłopaki szybko się pozbierają po wczorajszej porażce.
Ta edycja pokazała, że w IV rundzie w grupie mistrzowskiej, rozstawienie ,tak naprawdę nie daje wielkiej przewagi.
Ważniejsze jest zdobycie Mistrzostwa, aby się ponownie na tej ścieżce znaleźć. Zresztą potencjalne 3 mln EURo co roku za Play-off Champions league + grupa LE też nie jest zła.
Rok temu byśmy sami sobie postukali po głowie, gdyby ktoś nam powiedział jak wysoko dojdzie Wisła w pucharach 2011/12.
Ostatnio edytowane przez pit5791 : 24.08.2011 o godz. 12:57.
|