Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6735
Stary 24.08.2011, 12:51
Mecz w Łoweczu zaciemnił obraz i tyle. Wówczas przypadkowe i niezasłużone zwycięstwo, co wielu ,,znawców" z tego forum nie mogło w to uwierzyć. W dalszym ciągu jest brak koncepcji, brak jakości, brak kombinacyjnej gry. Wielkie gwiazdy zawiodły. Pareiko - pierwsza bramka, Jaliens - druga, Chavez - trzecia. Dalej kupować darmowych piłkarzy, niechcianych w innych klubach. Te 10 mln euro i tak by nie poszły na rozwój drużyny, tylko na pokrycie dziury wynikającej z nieudolności działaczy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.08.2011 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując