Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6734
Stary 24.08.2011, 12:51
to że liga jest najważniejsza obecnie, to chyba nie ulega wątpliwości. Fajnie by było jakby udało się coś jeszcze w pucharach ugrać, ale nie chciał bym abyśmy powielili błąd kuchenek.
Odpowiedz cytując