tofik napisał(a):

|
Jeśli w ogóle jest podejmowany temat zwolnienia trenera czy rezygnacji z obranej strategii to dla mnie znak, że coś się dzieje...niedobrego z wami.
|
Wybacz ale z taką strategią to LM nigdy w Krakowie nie będzie i może nawet nie być mistrzostwa Polski ...