Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4358
Stary 24.08.2011, 12:51
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w ogóle jest podejmowany temat zwolnienia trenera czy rezygnacji z obranej strategii to dla mnie znak, że coś się dzieje...niedobrego z wami.
Wybacz ale z taką strategią to LM nigdy w Krakowie nie będzie i może nawet nie być mistrzostwa Polski ...
Odpowiedz cytując