palikot napisał(a):

|
Jak czytam takich cepów to rece mi sie załamuja! Po to mamy szeroki skład by grać na 2 fronty! Trzeba ranking budować bo znów będzie płacz, że nie jesteśmy rozstawieni!! Teraz jest czas próby, ile zrobimy przez ten rok zaprocentuje w przyszłym! przez ostatni zrobiono wiele i trzeba teraz zrobić drugie tyle aby awansować!
|
I niby tym drugim składem chcesz wojować europę i zdobywać punkty? Jak my z korona nie potrafimy wygrać. i o jakim szerokim składzie ty piszesz? Skupmy sie na lidze bo w przyszlym roku możemy o dupe rozbic ten ranking jak nie wywalczymy w lidze odpowedniego miejsca
Nie jestem za tym żeby wystawiać drugi skład na puchary broń boże ale liga powinna być priorytetem. Zresztą teraz przyjdzie czas na sprawdzenie zawodników czy im będzie sie chcialo w lidze dawac tyle samo co w pucharach