Antystenes napisał(a):

|
Dokładnie musimy podejść do LE jak MC czy Juve niż jak Amika. Liga najważniejsza.
|
Jak czytam takich cepów to rece mi sie załamuja! Po to mamy szeroki skład by grać na 2 fronty! Trzeba ranking budować bo znów będzie płacz, że nie jesteśmy rozstawieni!! Teraz jest czas próby, ile zrobimy przez ten rok zaprocentuje w przyszłym! przez ostatni zrobiono wiele i trzeba teraz zrobić drugie tyle aby awansować!