Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6727
Stary 24.08.2011, 12:38
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie musimy podejść do LE jak MC czy Juve niż jak Amika. Liga najważniejsza.
Jak czytam takich cepów to rece mi sie załamuja! Po to mamy szeroki skład by grać na 2 fronty! Trzeba ranking budować bo znów będzie płacz, że nie jesteśmy rozstawieni!! Teraz jest czas próby, ile zrobimy przez ten rok zaprocentuje w przyszłym! przez ostatni zrobiono wiele i trzeba teraz zrobić drugie tyle aby awansować!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując