Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6724
Stary 24.08.2011, 12:28
pit5791 napisał(a):Wyświetl post
Nie twierdzę, że chłopak jest super grajkiem na teraz, ale jest młodszy od Bunozy o 4 lata, a tego na boisku widać nie było.
Poza tym to był jego debiut. Zresztą ciężej zadebiutować środkowemu obrońcy niż np. skrzydłowemu. Zagrał porównywalnie z Bunozą, może nawet troszkę lepiej.
Odpowiedz cytując