pit5791 napisał(a):

|
Nie twierdzę, że chłopak jest super grajkiem na teraz, ale jest młodszy od Bunozy o 4 lata, a tego na boisku widać nie było.
|
Poza tym to był jego debiut. Zresztą ciężej zadebiutować środkowemu obrońcy niż np. skrzydłowemu. Zagrał porównywalnie z Bunozą, może nawet troszkę lepiej.