Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6721
Stary 24.08.2011, 12:17
pit5791 napisał(a):Wyświetl post
Do Fanfan:
Skoro Jaliens był taki dobry, to dlaczego nigdy nie grał w swojej karierze w lepszym klubie, PSV, Feyenoord, Ajax, ani nikt go z zagranicy nie zobaczył.
.
Sprawdź osiągnięcia Feyernordu i Psv w ostatnich 4 sezonach,a potem sprawdź osiągnięcia AZ ...
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując