Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6710
Stary 24.08.2011, 11:53
Bez zaskoczenia w sumie. APOEL odprawiał lepsze zespoły od nas na swoim stadionie. A jak zobaczyłem ich grę piłką w Krakowie to już w sumie można było być pewnym, że u siebie oni zagrają lepiej i jest duża szansa, że dostaniemy w papę.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.08.2011 o godz. 11:56.
..
Odpowiedz cytując