Pit,obejrzyj sobie jeszcze raz mecz z Koroną proszę Cię i skończ ........ć.Czekaj swoją inteligencją i zachowaniami na boisku pasował bardziej do obrony naszych sąsiadów zza błoń niż do mistrza Polski,bo przez jego GŁUPOTĘ mogliśmy stracić przynajmniej dwa gole.Może na prawdę jak to napisał Pablo jesteś Czekajem ? A może kimś z jego rodziny ? Wbij sobie do tej makówki,że Jaliens i Czekaj to niebo i ziemia.Nie mówię już nawet o umiejętnościach i idiotycznych błędach,Jaliens dyryguje całą obroną,jest jej mózgiem,a Czekaj nawet się ustawić nie potrafi.
P.S Analogicznie do twojego toku myślenia,porównaj sobie Sobolewskiego i Bruda takim sposobem jak porównałeś Jaliensa z Czekajem i okaże się,że Sobola niestety już nie sprzedamy za kupę kasy i że już nie długo do końca jego kariery i powinien usiąść na ławce,bo przecież Brud się rozwinie,Brud jest młodszy no i na Brudzie zarobimy kokosy
