Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6708
Stary 24.08.2011, 11:49
Pit,obejrzyj sobie jeszcze raz mecz z Koroną proszę Cię i skończ ........ć.Czekaj swoją inteligencją i zachowaniami na boisku pasował bardziej do obrony naszych sąsiadów zza błoń niż do mistrza Polski,bo przez jego GŁUPOTĘ mogliśmy stracić przynajmniej dwa gole.Może na prawdę jak to napisał Pablo jesteś Czekajem ? A może kimś z jego rodziny ? Wbij sobie do tej makówki,że Jaliens i Czekaj to niebo i ziemia.Nie mówię już nawet o umiejętnościach i idiotycznych błędach,Jaliens dyryguje całą obroną,jest jej mózgiem,a Czekaj nawet się ustawić nie potrafi.
P.S Analogicznie do twojego toku myślenia,porównaj sobie Sobolewskiego i Bruda takim sposobem jak porównałeś Jaliensa z Czekajem i okaże się,że Sobola niestety już nie sprzedamy za kupę kasy i że już nie długo do końca jego kariery i powinien usiąść na ławce,bo przecież Brud się rozwinie,Brud jest młodszy no i na Brudzie zarobimy kokosy
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez baro1995 : 24.08.2011 o godz. 11:52.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując