TSNH napisał(a):

|
Pan trener niestety nie miał żadnego pomysłu na rewanż z Apoelem..........byleby przetrwać to nie jest taktyka
|
A widziałeś jak nas klepali? I wierzysz ze to dzięki innej taktyce?
Jedyne co mogliśmy zrobić to przetrwać oblężenie, nie dostać zadyszki, i strzelić jedna bramkę. I prawie nam to wyszło.