Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 24.08.2011, 11:46
TSNH napisał(a):Wyświetl post
Pan trener niestety nie miał żadnego pomysłu na rewanż z Apoelem..........byleby przetrwać to nie jest taktyka
A widziałeś jak nas klepali? I wierzysz ze to dzięki innej taktyce?

Jedyne co mogliśmy zrobić to przetrwać oblężenie, nie dostać zadyszki, i strzelić jedna bramkę. I prawie nam to wyszło.
Odpowiedz cytując