Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6703
Stary 24.08.2011, 11:33
Widzę Pit5791 ,że się nie dogadamy .
Ok masz swoje zdanie ja mam swoje a decyzje i tak podejmie trener który widzi piłkarzy na co dzień i wie kto co mu może podczas meczu dać . Wg mnie Czekaj na dzień dzisiejszy powinien być góra 4 środkowym obrońcą co w takim klubie jak Wisła i tak jest niezłą perspektywą dla młodego zawodnika .
Odpowiedz cytując