Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12917
Stary 24.08.2011, 11:22
Zgodzę się co do części wypowiedzi o Marko i potrzebie lewego obrońcy, ale dalej już nie do końca, szczególnie fragment o Bunozie, z całym szacunkiem dla chłopaka, ale on nie nadaję się na grę w Wiśle, to jest po prostu nie ten poziom. Młody może on i jest, perspektywiczny też, ale nie dla Wisły tylko dla średniaka naszej ligi, nie dla Wisły, która(oby) za rok znów stoczy bój o Ligę Mistrzów, z Gordanem w składzie? Nie wydaję mi się.
Odpowiedz cytując