Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6696
Stary 24.08.2011, 11:14
pit5791 napisał(a):Wyświetl post
Mamy dwa fajne mecze w naszej cienkiej lidze w najbliższych dwóch kolejkach, Lechia (na musiku) dom, Lech wjazd.
Zobaczymy jak się sprawdzi czekolada.

Co do gry Czekaja, to ja pamiętam ostatni mecz na wiosnę 10.04.2011 z Koroną, jaki profesor Jaliens dał popis, szczególnie brama na 2:1 Korzyma + jak go Niedzielan cały czas ogrywał.



W ostatnim meczu z Koroną nie przypominam sobie, aby ktoś tak woził Czekaja, czy, aby popełniał takie błędy przy ustawieniu przy stałych fragmentach (popełnił jeden błąd przy wyjściu do asekuracji).

A teraz Korona gra lepiej niż na wiosnę.

to taka merytoryczna odpowiedź, na argument merytoryczny typu:
"Proszę cię, nie porównuj gówna do czekolady".

Szczegóły www.youtube.com.

Ja sugeruję tylko, że każdy kolejny występ Czekaja, pokaże na zasadzie porównania, że popełnia mniej błędów i generalnie drużyna gra lepiej z nim niż z Jaliensem.

Zawsze warto mieć za plecami kogoś kto ma 196 cm, budzi to respekt, nawet jak ma 19 lat.

Dodatkowo Czekaj ma szansę dać opcję/przewagę taktyczną w ofensywie i defensywie przy stałych fragmentach gry (196 cm), co od dłuższego czasu jest wielkim problemem Wisły.

No chyba, ze wolimy posadzić na ławie Chaveza, albo promować Bunozę!!

Zwykła przyzwoitość jako kibica Wisły, nakazuję, aby jego zawodników nie nazywać "gównem"!!
Nie no jeśli Czekaj jest taki zajebisty i tak mało błędów popełnia w porównaniu do Kew to możesz być pewny że wkrótce wywalczy miejsce w pierwszej 11 ! A jeśli jednak tego miejsca nie wywalczy to będzie znaczyć tyle że wcale taki lepszy jak to Ty piszesz to on nie jest ... A tak na poważnie to trener przecież widzi go na treningu i jeśli rzeczywiście będzie taki dobry to z czasem będzie dostawał więcej szans a co do meczu z Koroną to Czekaj wcale bezbłędnie nie zagrał , zagrał dobrze ,nawet jak na debiut bardzo dobrze ale błędy mu się pewne przytrafiły i nie był to tylko jeden błąd jak to Ty wspominasz a kilka choć jeszcze raz podkreślę że wg mnie i tak zagrał dobrze jednak żeby od razu go do pierwszej 11 wciskać to już pewna przesada .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.08.2011 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując