La Furia Dell' Est napisał(a):

Tak na luzie..........kibice Śląska i Legii jutro bedą przeżywali to, co My wczoraj.......Cały dzień oczekiwania na mecz w nerwach, z nadziejami na cud" i awans. Gdyby im sie udalo,(czego Śląskowi), z całego serca życzę, będą w siódmym raju, będzie feta, poleją się szampany........ Panowie i Panie...MY JUŻ TAM JESTEŚMY !!!!
I z tego po tych koszmarach z Tibilisi,Karabachu i innych Levadiać, należy się cieszyć. Teraz Liga + fajne wieczory w L.E i jako bonus, zyczyłbym sobie wyjazd na Spartę
|
Raczej nie będą przeżywali. Inna waga pucharów i nne wyniki po pierwszych meczach. Oni już sie pogodzili, że odpadną. My mieliśmy po 1:0 u siebie nadzieję. To zupełnie nieporównywalne.
Teraz dla nas to nawet ta LE, którą wcześniej bralibyśmy w ciemno, jest jakaś taka bez wyrazu. Na spuszczonym powietrzu oczekuję kogo ewentualnie wylosujemy. Nawet przestało mnie to interesować. Czekam teraz na orkę w lidze i wtedy zobaczymy jaki mamy zespół. czy Maaskant z drużyną jest w stanie dać nam jakość, o której często mówi. Już niedługo się o tym przekonamy. Pierwszy mecz w sobotę z Lechią. Zobaczymy czy to bedzie dalej pańszczyzna jak z Widzewem czy coś więcej. Oprócz gadania czekam na konkrety. Mam nadzieję, że zacisną zęby i będą jechać w lidze na maksa. Tymbardziej, że niebawem prestiżowy mecz w POZnaniu.