Wyświetl pojedynczy post
pit5791
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6691
Stary 24.08.2011, 11:03
Przecież nie twierdzę, że Czekaj już teraz, to skrzyżowanie Jaapa Stama z Paolo Maldinim.
Chłopak ma 19 lat i już dużo umie co pokazał w meczu z Koroną.
Nie miał w tym meczu np. takiego wykopu, jak w tym samym meczu miał Bunoza, że piłka spadła spowrotem w pole karne, dodatkowo dobrze asekurował bok obrony.
Zagrał lepiej ostatnio z koroną niż Jaliens 10/04/2011 ze słabszą Koroną niż teraz.

Przy naszej bryndzy, chłopak jak będzie grał to za rok, dwa możemy mieć na tej pozycji grajka, jakiego jeszcze w Wiśle nie było.

Marcelo też nam kilka meczów załatwił na minus, np. z Arka, a był starszy niż teraz Czekaj.
Odpowiedz cytując