Kibic_1906 napisał(a):

Po pierwsze kolego - "kinomanem vel kosmitą" raczej nie może być osoba która na mecze chodzi od blisko 8 lat. Po drugie - może i jestem głuchy bo nie słyszę absolutnie nic co mówi spiker. A po trzecie - jak już chcesz udawać mecenasa to naucz się pisać poprawie
|
8 lat ? ale się pochwalileś.W erze Bogusia C nie jeden ,dwóch czy nawet kilkuset kosmitów tylko kilka tysięcy stwierdzilo że są fanami Wisełki. Nie obraź się ale dla mnie wyznacznikiem bycia fanatykiem Białej Gwiazdy nie jest li tylko zasiadanie raz na 2 tygodnie na R22. Nie znam cię , nie chcę oceniać i nie kontynuujmy tego wątku ale czas próby bycia kibicem Wisły dla nowych kibicow Wisły jeszcze nie nadszedł. Pamiętam mecz Wisły z ŁKS kiedy lecieliśmy do II ligi - na X było nas może 400-500 ,na calym stadionie nie wiem czy 1000. To byli fanatycy i ich nazywam kibicami bo zdali egzamin z bycia Wiślakiem. Gdzie byli pozostali , gdzie byłeś wtedy?Bywalcy R22 z poczatków XXI w na ten egzamin dopiero czekają (nie piszę celowo tu o ekipach ultras cz H bo rozumiem że w nich nie jesteś a to jeszcze inna bajka)
Po drugie ja byłem na Litexie na F (na Apoelu na C) zaraz przy barierkach sektora G i wszystko słyszalem idealnie - wiec są dwa wyjascia albo na Apoelu bylo gorzej albo faktycznie jesteś głuchy.
Po trzecie - polonista sie znalazł, znaków interpunkcyjnych też często na forum nie kontroluje więc może coś jeszcze znajdziesz