Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6688
Stary 24.08.2011, 10:55
Tak na luzie..........kibice Śląska i Legii jutro bedą przeżywali to, co My wczoraj.......Cały dzień oczekiwania na mecz w nerwach, z nadziejami na cud" i awans. Gdyby im sie udalo,(czego Śląskowi), z całego serca życzę, będą w siódmym raju, będzie feta, poleją się szampany........ Panowie i Panie...MY JUŻ TAM JESTEŚMY!!!!
I z tego po tych koszmarach z Tibilisi,Karabachu i innych Levadiać, należy się cieszyć. Teraz Liga + fajne wieczory w L.E i jako bonus, zyczyłbym sobie wyjazd na Spartę
Odpowiedz cytując