Pablo84 napisał(a):

Prosze cię, nie porównuj gówna do czekolady.
Jaliens jest jednym z najlepszym obronców tej ligi.Maaskant wielokrotnie podkreślał, że to on stanowi mózg defensywy a jak na naszych piłkarzy jakich mamy prezentuje się całkiem niezle.
|
Czekaj na pewno nie jestem gównem , bo gówno jest czarne (lub brązowe) , jak nasza obrona(nie ma tu rasizmu,są nerwy że jak gra jakiś młody polak to od razu musi być besztany) .