Merkury napisał(a):

|
Mamy gorszy zespół niż dysponowaliśmy 5 lat temu. Słowaka już w składzie nie mamy. Sprowadzamy głównie za darmo i na wypożyczenia - zero stabilizacji i zgrania w perspektywie. Dziwne, że kluby rumuńskie, cypryjskie o podobnych budżetach przy brakach w infrastrukturze potrafią grać o kilka klas lepiej od Nas - klubów polskich. Europa nam odjechała bezpowrotnie. Dziwnie to wygląda że APOEL w ciągu 3 lat był wstanie zbudować zespół o przynajmniej klasę wyżej od nas i gra w LM - My od 1997 nie potrafimy niczego zbudować.
|
No to podsumuje twoja wypowiedz tak: nie musimy prochu wymyślać, możemy brać przykład z innych, mamy kasę, mamy adekwatna infrastrukturę, mamy kibiców, od niedawna mamy kompetentnych ludzi wiec nie powinno być z tym problemu. To ze jesteśmy(byliśmy) tak fatalnie skuteczni to nasza tajemnica jak my to robimy(robiliśmy).
Będzie dobrze.