Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6668
Stary 24.08.2011, 10:34
Wyjscie jest tylko jedno: wzorem Grecji, Turcji oraz Cypru nalezy sprowadzac 30-letnie wypalone swiatowe gwiazdy i na tym budowac druzyne bo ani nie bedziemy Ajaksem ktory wychowywal sobie gwiazdy na pęczki ani Mu i Barcą z nieograniczonymi budzetami.
Zamiast placic po 2 mln euro na jakies Delevy i inne Tomy nalezy sprowadzac za darmo i placic duze gaże roznym Haselinkom, Kezmanon i innym Borówkom.
U innych to sie udalo to u nas tez sie uda, no chyba ze ktos wierzy w polską zdolną mlodziez...
Odpowiedz cytuj±c