Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 24.08.2011, 10:30
Już wszędzie napinka, a w czwartek będą kolejne baty, wytrzymamy do czwartku
Ludzie nie załamujcie się!!! Trzeba było się z ty liczyć, chociaż styl w jakim przegrali jest przerażający. Zachowujecie się jakby nie było o co grać: LE, Ekstraklasa, PP. Czy Mistrz Polski oraz Puchar Polski i wyjście z grupy nie dało by wam większej satysfakcji niż asystowanie przy grze w LM? Dla mnie to oczywiste. Ale żeby to osiągnąć trzeba sie zebrać już teraz, podnieść się, otrzepać i do przodu. Żeby się nie okazało że przez to przegramy cały sezon, to będzie dopiero dramat. Uśmiechnijcie się, cały sezon przed nami
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując