Merkury napisał(a):

|
Odpadliśmy bo mamy słabszy zespół personalnie - na boisku liczą się umiejętności - nasz awans do LE już jest na wyrost bo zarówno to co prezentujemy w lidze i w pucharach do tej pory opierało się głównie na szczęściu. Gramy defensywnie a przeciwnik ładuje na bramkę 22 strzały. W ciągu roku nic się nie zmieni - lepszych zawodników od tych co są nie kupimy bo nas nie stać i taka prawda.
|
Zmieni się zmieni. Bo niby czemu nie?
Jak patrzysz na ostatni rok, na postępy Cikosa, Małego, Wilka .. jest lepiej.
Puchary są wiec jest lepiej.
Wzmocnienia gotówkowe są wiec jest lepiej.
Mamy lepszych zawodników niż rok temu? Mamy.
Mamy większa frekwencje niż kilka lat temu? Mamy.
IMHO Jest o niebo lepiej niż rok, dwa lata temu. I nie zapowiada się na pogorszenie koniunktury, wręcz przeciwnie.