Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6661
Stary 24.08.2011, 10:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I po co ta debilna napinka? Mieliście szansę awansować do LM po zmianach jej formuły i taki wpierdól dostaliście.
Ale gdzie Ty tu widzisz napinke? Tak, od dawna nie awansowaliśmy do LM, mając swoje szanse - ale jednak kilkanaście lat temu graliśmy w grupie z pewnymi sukcesami; to jest po prostu fakt.

Chill out, ja rozumiem, że wczorajsza przegrana boli, zwłaśzcza że niektórzy z kibiców już planowali wyjazdy na mecze grupowe (i słusznie, wszak kibic powinien wierzyc w swoją drużynę) - dlatego nie wypowiadam się o Waszym dwumeczu z Apoelem, bo nie w moim stylu jest dobijanie leżącego.

Została Wam grupa w LE, czyli stopień rozgrywek raczej niestety nieosiągalny w tym roku dla mojej drużyny (aczkolwiek wierzę do końca).
Ostatnio edytowane przez zizou : 24.08.2011 o godz. 10:25.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując