wolfy napisał(a):

|
I po co ta debilna napinka? Mieliście szansę awansować do LM po zmianach jej formuły i taki wpierdól dostaliście.
|
Ale gdzie Ty tu widzisz napinke? Tak, od dawna nie awansowaliśmy do LM, mając swoje szanse - ale jednak kilkanaście lat temu graliśmy w grupie z pewnymi sukcesami; to jest po prostu fakt.
Chill out, ja rozumiem, że wczorajsza przegrana boli, zwłaśzcza że niektórzy z kibiców już planowali wyjazdy na mecze grupowe (i słusznie, wszak kibic powinien wierzyc w swoją drużynę) - dlatego nie wypowiadam się o Waszym dwumeczu z Apoelem, bo nie w moim stylu jest dobijanie leżącego.
Została Wam grupa w LE, czyli stopień rozgrywek raczej niestety nieosiągalny w tym roku dla mojej drużyny (aczkolwiek wierzę do końca).