Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
6652
24.08.2011, 10:05
Przed sezonem za sukces uważałem faze grupową LE, ale tak niewiele brakło.... Szkoda, ostatnio tak się czułem po meczu Polski z Niemcami na mundialu w 2006 roku
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz