Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 24.08.2011, 09:53
Mam gdzieś Was płaczki internetowe. Poziom futbolu jaki jest taki jest a my jesteśmy z Wisłą na dobre i złe... Spadam bo mi pociąg do Balic odjedzie
Odpowiedz cytując