Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
Od: 09.2006
Offline
#
6647
24.08.2011, 09:53
Mam gdzieś Was płaczki internetowe. Poziom futbolu jaki jest taki jest a my jesteśmy z Wisłą na dobre i złe... Spadam bo mi pociąg do Balic odjedzie
samsung_08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samsung_08
Znajdź inne posty napisane przez samsung_08