Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6643
Stary 24.08.2011, 09:46
Zagraliśmy słabo, ale mecz przegraliśmy głównie przez własne błędy. Pierwszej bramki w ogóle nie powinno być, druga ok, a w trzeciej zabrakło agresywnego krycia. No a Apoel był drużyną spokojnie do ogrania, dlatego to najbardziej boli.
Odpowiedz cytując