Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
Od: 03.2010
Offline
#
6643
24.08.2011, 09:46
Zagraliśmy słabo, ale mecz przegraliśmy głównie przez własne błędy. Pierwszej bramki w ogóle nie powinno być, druga ok, a w trzeciej zabrakło agresywnego krycia. No a Apoel był drużyną spokojnie do ogrania, dlatego to najbardziej boli.
damian4892
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian4892
Znajdź inne posty napisane przez damian4892