Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
6642
24.08.2011, 09:45
Jesli Pareiko krzyknal Malemu "moja" to wine za strate gola ponosi w 100% Patryk. Jesli nie to Pareiko, ale znajac obydwu to sadze ze bardziej ta pierwsza opcja...
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter