mitmichael napisał(a):

|
...wcześniej probowal ŁKS, probowało Zagłebie, probowala Legia i Lech a LM nadal nie widzielismy w Polsce ...
|
Legia sezon 1995/96 - 2 miejsce w grupie i awans do 1/4 finału...
Widzew sezon 1996/97 - 3 miejsce w grupie
Warszawa i Łódź to mimo wszystko polskie miasta

- no chyba że miałeś na mysli
małopolskę - wtedy się zgadzam
P.S. I proszę nie pisac, że wtedy to była inna LM; tak, była inna - wiele rzeczy kilkanaście lat temu było innych, więc to nie jest argument