Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 24.08.2011, 09:40
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
...wcześniej probowal ŁKS, probowało Zagłebie, probowala Legia i Lech a LM nadal nie widzielismy w Polsce ...
Legia sezon 1995/96 - 2 miejsce w grupie i awans do 1/4 finału...
Widzew sezon 1996/97 - 3 miejsce w grupie

Warszawa i Łódź to mimo wszystko polskie miasta - no chyba że miałeś na mysli małopolskę - wtedy się zgadzam

P.S. I proszę nie pisac, że wtedy to była inna LM; tak, była inna - wiele rzeczy kilkanaście lat temu było innych, więc to nie jest argument
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez zizou : 24.08.2011 o godz. 09:42.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując