pit5791 napisał(a):

Jestem za tym, aby Jaliensowi podziękować, chciałbym, aby więcej szans dostawał Czekaj.
Gość ma warunki (wzrost), że może przy stałych fragmentach gry, piłka nie latałaby nad naszym polem karnym tak jak lata teraz, dodatkowo stanowiłby jakąś opcję przy stałych fragmentach gry w ofensywie.
Jaliens, nie wygrywa główek w obronie, nie rozgrywam, nie włącza się do akcji ofensywnych, nie stanowi zagrożenia, gdy rozgrywamy stałe fragmenty, a zarabia najwięcej w Wiśle podobno.
Ktoś tutaj się pomylił zatrudniając tego Pana i powinien jak najszybciej przyznać się bo błędu.
|
A może to Ty się mylisz ? Z całym szacunkiem ale gdzie Czekajowi do Jaliensa ? Młody utalentowany chłopak ale jeszcze nie jego pora w Wiśle ponieważ jest za słaby obecnie . Jaliens jest dla naszego zespołu bardzo ważnym zawodnikiem i trener oraz inni obrońcy wiele razy to podkreślają ale Ty oczywiście wiesz lepiej . Wczoraj Kew zagrał dobry mecz ale przy tak skomasowanej obronie miał arcytrudne zadanie z Osmanem i przy niektórych sytuacjach nie mieli nic do powiedzenia . On może nie jest najwyższym , najsilniejszym , najszybszym środkowym obrońcą ale ma swoje atuty i w tym sezonie prezentuje się dobrze, i świetnie uzupełnia się z Chavezem . Uważam że na tej dwójce oraz Pareice i Maorze można zbudować dobry zespół.