Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6637
Stary 24.08.2011, 09:36
Witam , moje przemyślenia po wczorajszym meczu

Zabrakło tylko 6 min , ale powiedzmy sobie szczerze z jaką grą my chcieliśmy awansować

Ja nie wyobrażam sobie na dziś meczu typu Barcelona -WISŁA , czy CHelsea WISŁA

Jeśli z Apoelem posiadanie piłki wynosi 65 -35 % To o czym my wogóle marzymy

Zagraliśmy słabo , ale brakło tylko 6 minut , szkoda
Odpowiedz cytując