|
Witam , moje przemyślenia po wczorajszym meczu
Zabrakło tylko 6 min , ale powiedzmy sobie szczerze z jaką grą my chcieliśmy awansować
Ja nie wyobrażam sobie na dziś meczu typu Barcelona -WISŁA , czy CHelsea WISŁA
Jeśli z Apoelem posiadanie piłki wynosi 65 -35 % To o czym my wogóle marzymy
Zagraliśmy słabo , ale brakło tylko 6 minut , szkoda
|