|
Jakby polski klub grał w fazie grupowej LM a Wisla kolejny raz tam nie awansowala to bym sie nie dziwi, ze sie z Nas smieja. Ale wczesniej probowal ŁKS, probowało Zagłebie, probowala Legia i Lech a LM nadal nie widzielismy w Polsce wiec nie wiem czemu tak sie kibice np. Lecha podniecaja tym, ze Wisla nie dala rady jak w podobnej sytuacji (nawet gorszej) byli rok temu. Bo teraz swietnie graja w lidze? To akurat nie jest zaden wyznacznik do europejskich pucharow.
|