Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4336
Stary 24.08.2011, 09:29
TSNH napisał(a):Wyświetl post
i gdybyśmy przeszli dalej to byłoby mega niesprawiedliwe..taka smutna prawda
Tak samo jak 6 lat temu też było mega niesprawiedliwe, że odpadliśmy.
Odpowiedz cytując