Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 24.08.2011, 09:12
Oczywiście że mały ponosi winę za bramkę . Zobaczcie na spojrzenie Pareiki na małego po bramce : ] . No ale każdy wie swoje . Dla mnie ewidentna wina małego
Odpowiedz cytując