Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
6623
24.08.2011, 09:12
Oczywiście że mały ponosi winę za bramkę . Zobaczcie na spojrzenie Pareiki na małego po bramce : ] . No ale każdy wie swoje . Dla mnie ewidentna wina małego
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu